توزیع مستقیم چای ممتاز شمال

چای اصلی ترین و محبوبترین نوشیدنی خانواده های ایرانی است و پای ثابت مجالس، مهمانی ها، دورهمی ها و مراسم شادی و غم به شمار می رود؛ در میان انواع مختلف چای های موجود در بازار، چای ممتاز شمال از باکیفیت ترین آنها است که طرفداران بسیاری نیز دارد، چرا که طعم و رنگ آن کاملا طبیعی بوده و خواص بیشتری نیز نسبت به سایر چای ها دارد.

توزیع مستقیم چای ممتاز شمال

نکاتی درباره چای ممتاز شمال

نکاتی درباره چای ممتاز شمال چای ممتاز شمال در زمین های پرتعداد و حاصلخیز شمال ایران زمین و عمدتا در شهرستان لاهیجان تولید می شود، هرچند که دیگر مناطق خطه شمال نیز در امر پرورش و کشت گیاه چای فعالیت دارند؛ آب و هوای مرطوب و خاک حاصلخیز اصلی ترین دلایلی است که شمال کشور را به قطب تولید، عرضه و صادرات چای تبدیل نموده است.
نوشیدنی چای انواع مختلفی دارد که می توان به سی تی سی، ارل گری و چای سیاه اشاره نمود؛ چای ممتاز شمال از نمونه چای سیاه است که به همراه بخشی از شاخ و برگ گیاه چای برداشت می شود، به همین علت طعمی فوق العاده خاص و بی نظیر دارد و مناسب برگزاری انواع مراسمات است.

مدت زمان دم کشیدن چای سیاه مجلسی و مرغوب شمال اندکی بیشتر از سایر چای ها است و این نشان از کیفیت بالا و طبیعی بودن محصول دارد؛ پس از دم کشیدن، چای به رنگ سرخ در می آید و حتی پس از سرد شدن نیز، در صورت قرارگیری در معرض حرارت، رنگ منحصر به فرد اولیه و رایحه بی مانند خود را باز می یابد.
از جمله خواص درمانی چای سیاه شمال ایران می توان به نقش پیشگیرانه آن در برابر سرطان و بیماری های بنیادی نام برد؛ چای سیاه دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که به حذف و از بین بردن رادیکال های آزاد بدن می پردازد و از آسیب بافت ها توسط این رادیکال ها جلوگیری می کند.

مزیت خرید بی واسطه چای ممتاز شمال

مزیت خرید بی واسطه  چای ممتاز شمال به طبع نوشیدن فنجانی چای پس از انجام فعالیت های مختلف روزمره می تواند موجب آرامش، تسکین اعصاب و رفع خستگی گردد و در کنار همه اینها تاثیرات درونی مثبتی را نیز بر روی بدن اعمال کند؛ به واسطه ارزش بالای چای و همینطور تمایل خانوار به تهیه آن، امکانات ویژه ای برای عرضه آن برآورد گردیده است.

توزیع مستقیم چای ممتاز شمال یکی از تمهیدات در نظر گرفته شده است که ارتباط میان تولید کننده و مصرف کنندگان را مقدور می سازد و از این طریق با حذف واسطه های بازار فروش، محصولات را با قیمت هایی به مراتب کمتر به دست مشتریان می رساند؛ از طرفی تهیه عمده چای نیز مقدور گردیده است تا علاقه مندان محدودیتی در رابطه با مقدار خرید نداشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما