توزیع کنندگان چای شکسته بهاره

اگر خریدار و فروشنده چای شکسته بهاره هستید و خواستار بهترین جنس و ارزان قیمت ترین آن هستید از تولید کنندگان شمالی غافل نباشید. این تولیدکنندگان تهیه کننده بهترین انواع چای شکسته بوده و خود از برترین و اولین توزیع کننده های چای در سراسر کشور هستند که مرغوب ترین چای را با قیمتی استثنایی در کشور توزیع می کنند.توزیع کنندگان چای شکسته بهاره

تاثیر چای بر روی دندان

تاثیر چای بر روی دندان ایرانیان علاقه زیادی به نوشیدن چای داشته و هیچ چیز نمی تواند جای چای را برای آنها بگیرد. در این راستا چای هم مانند هر ماده دیگری باید به صورت متعادل استفاده شود تا تاثیر آن بر روی اعضای بدن و از جمله دندان مضر نباشد.

اگر نوشیدن چای به همراه قند و شیرینی کمتری باشد و یا شیرین نشود و یا به صورت تلخ خورده شود برای دندان مفیدتر است چرا که شیرینی جات چندان برای دندان مناسب نیست.

بهتر است بعد از مصرف چای آب خورده شود و یا اینکه دندان ها با دستمال تمیز پاک شود تا باعث تغییر رنگ و تیره شدن دندان نشود.

در چای ماده ای به نام پلی فنول وجود دارد و گفته می شود که اگر چای تلخ و بودن شیرینی خورده شود این ماده درون آن می تواند التهاب لثه را رفع کرده و کمتر کند و از این روی سلامت دندان را هر چه بیشتر تامین کند.

آنتی اکسیدان ماده ای مفید و سودمند برای بدن و از جمله دندان است که در چای نیز به مقدار زیادی وجود دارد و این ماده باعث تاخیر در پوسیدگی و فرسایش دندان ها می شود و از این روی نوشیدن چای به اندازه متعادل باعث حفظ سلامت دندان می شود.

مرکز عرضه چای شکسته بهاره

مرکز عرضه چای شکسته بهاره نام لاهیجان و دیگر شهرهای شمالی یادآور عطر و طعم بی نظیر انواع چای و از جمله چای شکسته بهاره است. در این شهر کشاورزان و دیگر تولید کنندگان چای با داشتن سالها قدمت و تجربه به کاشت و برداشت بهترین چای می پردازند که نظیر آن در کمتر جایی یافت می شود.

هر کس تنها با یک بار مصرف و خوردن آن به متفاوت بودن چای لاهیجان پی می برد. چای تولیدی در شهرهای شمالی برای صادرات در داخل و خارج از کشور بسیار مناسب است و می توان یکی از اعلاترین چای سیاه صادراتی را در این مناطق یافت.

آنها خود از اصلی ترین و مهم ترین عرضه کنندگان چای در سراسر کشور به صورت مستقیم می باشند و چای سیاه مرغوب را به صورت عمده و جزئی به خریداران عرضه می دارند. گاهی نیز از طریق نمایندگی های خود چای را با قیمت درب کارخانه به متقاضیان عرضه می دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما