خرید آسان چای کله مورچه 500 گرمی

چای کله مورچه ای چای خوش طعم و غلیظی بوده که از قدرت رنگی بالاتری نسبت به سایر چای‌ ها برخوردار می‌ باشد. ویژگی منحصر به فرد آن هم به دلیل نحوه پردازش خاص چای می باشد.

در حال حاضر بازار خرید چای کله مورچه 500 گرمی بسیار داغ می باشد و شما برای تهیه آسان آن می توانید از درگاه اینترنتی آن اقدام نمایید و خریدی به صرفه داشته باشید.

خرید آسان چای کله مورچه 500 گرمی

مشخصات بهترین انواع چای کله مورچه ای

مشخصات بهترین انواع چای کله مورچه ای چای کله مورچه ای یکی از انواع چای های پرطرفدار در جهان است که برای تهیه آن از کوبیدن چای، گسستن و سپس حرارت دادن چای استفاده می شود. این نمونه چای با وارد کردن چای سیاه به غلتک های با دندانه های تیز تهیه می شود.

در این غلتک ها برگ چای در ابتدا کوبیده و سپس ریز می شود، در مرحله آخر چای را وارد فر می نمایند.

در تهیه انواع چای کیسه ای از انواع چای کله مورچه ای استفاده می‌ شود. این نمونه چای دارای عطری قوی است که بسیار سریع دم می کشد. رنگ چای کله مورچه ای، یاقوتی بوده و از طعم کمی تلخی برخوردار می باشد.

انگلیسی ها از این چای برای صبحانه و چای عصرگاهی استفاده می نمایند. برای تهیه چای ماسالا معمولا از چای کله مورچه ای استفاده می شود.

چای ماسالا از ترکیب ادویه، شیر و چای سیاه تهیه می شود. این چای سرشار از کافئین بوده و در خانواده چای سیاه قرار گرفته است، چای کله مورچه ای بسته به نوع برگ چای حرارت آب و زمان دم کشیدن از میزان کافئین متغیری برخوردار می باشد.

اما به طور کلی هر فنجان چای کله مورچه ای دارای ۵۰ تا ۸۰ میلی گرم کافئین می باشد. چای ماسالا نسبت به انواع چای کله مورچه ای ساده از کافئین کمتری برخوردار می‌ باشد؛ چرا که دارای شیر و ادویه بود که هر دو فاقد کافئین هستند.

مرکز توزیع چای کله مورچه 500 گرمی

مرکز توزیع چای کله مورچه 500 گرمی چای سیاه باروتی ایرانی تهیه شده از دریاچه های سبز است و دارای عطر و طعمی متوسط می باشد. مرکز توزیع انواع چای تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در بسته‌ بندی‌ چای سیاه نیم کیلویی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

اما شما می‌ توانید از درگاه اینترنتی چای خود را تهیه نمایید. در این زمینه فروشگاه اینترنتی ما به ارائه خدمات پرداخته و انواع چای کله مورچه ای را حتی به صورت عمده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. در این صورت می توانید با نازل ترین قیمت محصول را تهیه نمایید و خریدی به صرفه داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما