شرکت صادراتی چای شکسته 2.5 کیلوگرمی

چای شکسته به چایی گفته می شود که زمان دم کشیدن آن ها زود تر از سای چای ها می باشد و دارای رنگ و عطر بسیار ملایم بوده و قیمت آن ها بسیار مناسب تر از سایرین می باشد. دارای ظاهری شکسته و خرد شده هستند.

چای های شکسته شده بخاطر دلایلی چون زمان برداشت چای ها، شیوه تولید و نوع برداشت شده به این نام شناخته می شوند. شرکت صادراتی چای شکسته 2.5 کیلوگرمی، بهترین و با کیفیت ترین چای های شکسته را در بسته بندی های مختلف و همچنین عطر و رایج های گوناگون به کشور های مختلف صادر کرده و به مشتریان خود عرضه می کنند.

شرکت صادراتی چای شکسته 2.5 کیلوگرمی

تاثیر چای بر سوخت و ساز بدن

تاثیر چای بر سوخت و ساز بدن نوشیدن و مصرف چای سیاه تشریفات تاثیر بسیار زیادی بر روی سوخت و ساز بدن دارند. مصرف چای ها در سه نوبت در شبانه روز و صبح و ظهر و عصر بسیار توصیه می شود. نوشیدن چای ها سبب می شود که تمامی سلول های بدن وادار به سوخت و ساز شوند و بتوانند چربی های اضافه و همچنین کالری های مضر را آب کنند. چای ها با تاثیر فوق العاده بالایی که بر روی بدن می گذارند، می توانند تک تک اجزا آن ها را وادار کنند تا بتوانند کلسترول اضافی را آب کنند.

چای ها مدل های مختلفی دارند. تمامی گروه های چای می توانند این خاصیت را داشته باشند، اما چای سبز و چای ترش توانایی بیشتر و بالاتری را برای بالا بردن سوخت و ساز دارند. چای های سبز علاوه بر بالا بردن سوخت و ساز بدن، می توانند به صورت موضعی چربی های شکم و پهلو را آب کرده و بسوزانند. چای های سیاه می توانند علاوه بر بالا بردن سوخت و ساز، باعث از بین بردن چربی های صورت شوند.

قیمت باورنکردنی انواع چای شکسته 2.5 کیلوگرمی

قیمت باورنکردنی انواع  چای شکسته 2.5 کیلوگرمی مرکز خرید و فروش انواع چای سیاه قلم، بهترین و با کیفیت ترین چای شکسته ۲.۵ کیلوگرمی را در بسته بندی های نایلونی و همچنین قوطی های مختلف و رایحه های گوناگون را به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می نمایند. قیمت نهایی این چای ها به عوامل مختلفی بستگی دارند که در اینجا به بررسی دو مورد آن ها می پردازیم :

اولین و مهم ترین عامل تعیین قیمت چای ها، زمان برداشت آن ها است. چای هایی که در ابتدای پاییز برداشت می شوند، نسبت به چای های فصل بهار بهتر بوده و قیمت گران تری دارند.

دومین عامل تعیین کننده نرخ چای های شکسته، نوع بسته بندی های آن ها است. بسته بندی های نایلونی و قوطی نسبت به بسته بندی های ساده و معمولی و کیلویی قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما