صادرات انواع چای شکسته معطر

چای از بهترین نوشیدنی های ایرانی است که در حدود 150 سال است در ایران رواج دارد و از نوشیدنی های است که در مراسم حرف اول را می زند. انواع چای شکسته معطر در شهرهای شمالی ایران کشت می شود که به دلیل داشتن عطر و بوی ماندگار طرفداران زیادی دارد حتی صادرات این چای در حجم خیلی بالایی به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. صادرات این محصول باعث رشد اقتصادی کشور و رشد بازار کاری شده است.

صادرات انواع چای شکسته معطر

مقایسه چای سیاه و سبز

مقایسه چای سیاه و سبز چایی که در ایران تولید می شود به دو صورت سبز و سیاه است اما در مورد این محصولات چه می دانید؟ آیا می دانید تفاوت این دو چای به چه صورت است؟ در این بخش به صورت مفصل در مورد مقایسه انواع چای سیاه و سبز سخن می گوییم. در واقع چای سبز و سیاه هر دو یک محصول هستند و تنها تفاوت آنها در نحوه فراوری شدن آنها می باشد.

چای سبز را برای خشک کردن تفت می دهند و در اثر بخار وارده که خشک می شود رنگ سبز آن باقی می ماند و همان رنگ خوش رنگ اولیه را از دست نمی دهد. چای سبز را اغلب مردم برای درمان استفاده می کنند و اغلب مردم به خصوص بانوان برای لاغری این چای را مصرف می نمایند و در مراسم کمتر از این چای می نوشند.

چای سیاه را اغلب در مهمانی استفاده می کنند و بیشترین مصرف را در بین مردم دارد هنگام دم نمودن نیز چای سیاه بهتر و زود تر دم می کشد و رنگ قرمز ارغوانی دارد اما چای سبز رنگی روشن تر دارد ولی هر دو چای عطر و طعمی ماندگار دارد. در مقایسه این دو چای باید گفت چای سیاه میزان کافئین بیشتری دارد که در هنگام نوشیدن خستگی بدن را از بین می برد.

توزیع انواع چای شکسته معطر

توزیع انواع چای شکسته معطر چای سیاه صادراتی با نام و برند های مختلفی در کشور تولید می شود و در بسته بندی های کارتونی شیک و زیبا توزیع می گردد. توزیع چای شکسته معطر با بهترین کیفیت در بین مردم صورت می پذیرد و در تمام بازار و فروشگاه های کشور موجود می باشد. بهترین و ساده ترین راه برای خرید از این محصول به صورت آنلاین می باشد.

انواع چای در کشور با قیمتی مناسب توزیع می گردد که مشتری به آسانی از طریق این وب سایت می تواند آن را در حجم عمده ای سفارش دهد. توزیع این محصول نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلفی نیز صورت می گیرد و مشتریان زیادی از سراسر کشور از این سایت به صورت تضمینی این چای را خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما