عرضه مستقیم چای سیاه شمال

محصول چای امروزه یکی از پر مصرف ترین نوشیدنی گرم در جهان به شمار می آید که این نوع محصول در کشور ما نیز از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد و امروزه افراد بسیاری از این نوع نوشیدنی در مجالس و مهمانی ها استفاده می کنند، و از آنجایی که تولیدات انواع چای در کشور ما در نواحی شمالی صورت می گیرد لذا عرضه مستقیم انواع چای از قبیل چای سیاه شمال نیز از مناطق شمالی استان گیلان شهرستان رشت و لاهیجان به تمام مناطق کشور عرضه می شود.

عرضه مستقیم چای سیاه شمال

مشخصات انواع چای سیاه درجه یک

مشخصات انواع چای سیاه درجه یک

در حال حاضر تولیدات انواع چای سیاه به دلیل تقاضای بسیار زیاد افراد از این نوع محصول افزایش یافته است و تولیدکنندگان این محصول را در استان گیلان به صورت عمده تولید و عرضه می کنند.

از آنجایی که محصول چای سیاه، خوش عطر و خوش رنگ می باشد لذا مصرف کنندگان روزانه از این نوشیدنی استفاده می کنند، که خریداران با توجه به مشخصاتی که چای سیاه درجه یک دارد آن را انتخاب می کنند، لذا این مشخصات شامل:

  1. رنگ قرمز چای
  2. بوی تند
  3. طعم گس و یا مایل به تلخ چای می باشد.

همانطور که گفتیم امروزه اکثر خریداران با توجه به مشخصات نام برده در متن بالا بهترین نوع چای سیاه را انتخاب و خریداری می کنند از این رو امروزه مصرف کنندگان به دلیل آگاهی از فواید درمانی چای سیاه که دارد، این نوشیدنی را در مصرف روزانه خود جای داده اند، که ما در اینجا به چند نمونه از خواص این محصول اشاره می کنیم.

لذا خواص چای سیاه شامل:

  • رفع تشنگی
  • سلامت قلب
  • کاهش خطر ابتلا به بیماری پارکینسون
  • کمک به هضم غذا
  • کاهش وزن
  • کمک به دفع سنگ کلیه
  • کاهش فشار خون

همچنین در حال حاضر در کشور ما در استان گیلان تولیدکنندگان بسیاری به تولید انواع چای سیاه می پردازند که این محصولات از قبیل: چای سر گل بهاره ،چای شکسته ممتاز، چای سیاه قلم می باشد که بهترین نوع چای سیاه را چای سر گل بهاره به خود اختصاص داده و مشتریان بسیاری را جذب خود کرده است.

شرکت صادراتی انواع چای سیاه شمال

شرکت صادراتی انواع چای سیاه شمال

در حال حاضر در کشور ما شرکت های صادراتی انواع چای سیاه شمال بسیاری وجود دارند که این محصول را به صورت عمده از کشاورزان خریداری کرده و پس از انجام فرآیندهایی بر روی آن و آماده سازی محصول چای، آن را به صورت عمده با بسته بندی های مختلف در انواع ابعاد به تمام نقاط کشور عرضه کرده و همچنین به صورت عمده به سایر کشورها نیز صادر می کنند.

لذا خریداران در داخل کشور برای تهیه این نوع چای و یا انواع دیگر چای می توانند به مراکز معتبر فروش محصول چای مراجعه کنند و این محصول را به صورت کیلویی و یا عمده بدون وجود واسطه با قیمتی ارزانتر خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما