فروش بهترین چای سبز درجه یک

در بسیاری از فروشگاه های آنلاین گیاهان دارویی بهترین و باکیفیت ترین انواع چای سبز درجه یک با مناسب ترین قیمت به صورت عمده یا درون بسته بندی هایی با حجم های مختلف به فروش می رسد تا هر کس بتواند مطابق با نیاز و بودجه خود آن را انتخاب کند. چای سبز از آن جایی که طرفداران زیادی دارد و کیفیت آن ثابت شده است فروش فوق العاده ای داشته و توانسته جایگاه خاصی در بین مردم پیدا کند.

فروش بهترین  چای سبز درجه یک

فواید چای سبز برای جلوگیری از پیری زودرس

فواید چای سبز برای جلوگیری از پیری زودرس چای سبز به عنوان نوشیدنی مفید خواص و فواید زیادی برای درمان انواع مشکلات پوستی دارد و از آن جایی که خاصیت ضد پیری دارد، از بروز علائم پیری مانند؛ خطوط پیشانی، چین و چروک، سیاهی زیر چشم و…. جلوگیری می کند.

چای سبز به دلیل آنتی اکسیدان های قوی مانند؛ کاتچین و پلی فنل که دارد از فعالیت رادیکال های آزاد پوست جلوگیری کرده و سبب ایجاد پوستی درخشان و جوان می گردد، کاتچین های موجود در چای سبز از آن جایی که خواص آنتی باکتریال دارند، فعالیت باکتری هایی که سبب ایجاد جوش می شوند را سرکوب می کنند.

مصرف چای سبز، سبب رفع سموم و سلول های مرده از پوست می شود زیرا؛ خاصیت لایه برداری و جوانسازی پوست دارد و با افزایش قابلیت ارتجاعی پوست، سایر لکه های قدیمی و جای جوش ها را برطرف می گرداند در نهایت علائم پیری از بین می برد و پوست هم چنان شفاف و عاری از هر گونه چین و چروکی باقی می ماند.

حتما متوجه شده اید که پف زیر چشم و هاله سیاهی دور آن چهره را زشت و پیر جلوه می دهد حال شما می توانید با استفاده از چای سبز از شر این مشکل نیز خلاص شوید زیرا؛ چای سبز سرشار از ویتامین K می باشد که تاثیر مثبتی در رفع سیاهی زیر چشم دارد.

قیمت انواع چای سبز درجه یک

قیمت انواع  چای سبز درجه یک انواع چای سبز خوش عطر ودرجه یک در سطح بازار با توجه به پارامتر های مختلفی قیمت بندی می شوند که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار، نوسانات بازار و حضور واسطه ها می باشد از این رو با هزینه ای که واسطه ها روی قیمت واقعی محصول می زنند در نهایت قیمت آن تغییر می کند.

همان طور که می دانید، قیمت با کیفیت رابطه مستقیمی دارد به گونه ای که چای سبز چینی اصل و با کیفیت مسلما قیمت بیشتری با چای تقلبی دارد هم چنین خرید عمده نیز به نوبه خود سبب کاهش قیمت واقعی محصول مورد نظر می گردد علاوه بر آن در فصولی که چای سبز خیلی متقاضی دارد قیمت آن نیز روند افزایشی و در صورتی که عرضه زیاد باشد ولی تقاضایی نباشد، قیمت روند کاهشی می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما