فروش عمده چای لاهیجان بهاره

چای جز محبوب ترین نوشیدنی هایی است که در دنیا مصرف می شود، در کشور ما نیز چای پر طرفدارترین نوشیدنی است که استفاده می شود، تولید چای در لاهیجان به صورت فراوانی انجام می پذیرد به گونه ایی که این شهر بیشترین تولید این محصول را در کشور دارد، بهترین نوع چای، چای لاهیجان بهاره است که دارای ویژگی های زیادی از جمله مفید برای دهان و دندان است.

فروش عمده چای لاهیجان بهاره

فواید دندان برای پیشگیری از پوسیدگی دندان

فواید دندان برای پیشگیری از پوسیدگی دندان شاید کمتر کسی خواص چای را بداند، عجیب تر اینکه شاید ندانید چای برای سلامت دهان و دندان بسیار مفید می باشد، چای سیاه دارای فلوراید است، فلوراید ماده ایی ضروری برای سلامت دندان ها می باشد.

این محصول دارای پلی فنول است، پلی فنول سبب از بین بردن باکتری ها و میکروب های مضر برای دندان ها می شود، کارشناسان پس از بررسی های فراوان توصیه می کنند پس از خوردن غذا و زدن مسواک، به مدت سی ثانیه چای ولرم را قرقره کنند، این عمل باعث از بین رفتن باکتری های مضری می شود که سبب نابودی مینای دندان می شوند.

مصرف چای همچنین باعث می شود پلاک بر روی دندان ها تشکیل نشود.

اما همواره سعی کنید این نوشیدنی را بدون قند و شکر مصرف کنید، مصرف چای شیرین و قند دشمن مینای دندان است و باید از خوردن آن تا حد امکان خودداری کرد، چای را تا حد امکان ولرم بنوشید زیرا مصرف چای داغ سبب آسیب به مینا دندان و ترک برداشتن دندان می شود.

حتما از چای خالص و بدون افزودنی استفاده کنید زیرا ترکیب انواع رنگ های خوراکی و غیر خوراکی با این نوشیدنی سبب تغییر رنگ دندان ها و آسیب رسیدن به آن ها می شود.

قیمت بهترین انواع چای لاهیجان بهاره

قیمت بهترین انواع چای لاهیجان بهاره در بازار انواع چای های بی کیفیت را با نام چای بهاره لاهیجان به فروش می رسانند زیرا چای این شهر برند است و دارای کیفیت بالایی می باشد.

چای سیاه خوش طعم لاهیجان معمولا رنگی سیاه متمایل به قهوه ایی دارد، زمان دم کشیدن این محصول کمی زمان می برد، برای دم کشیدن زمانی در حدود پانزده دقیقه لازم است تا خوب رنگ دهی کند، این چای معمولا بسیار ترد است و طعم و عطری عالی دارد که با دم کشیدن آن بوی آن به صورت بسیار مطبوع به مشام می رسد.

قیمت چای سیاه صادراتی لاهیجان بر اساس معیارهای مختلفی متفاوت است، چای لاهیجان دارای کیفیت عالی و بدون افزودنی های دیگر می باشد.

بهترین انواع چای لاهیجان بهاره در سایت چای نوش با تخفیفات بسیار خوب عرضه می شوند، بهترین نوع چای لاهیجان را با عطری عالی و طعمی دلپذیر و با قیمت مناسب به صورت آنلاین خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما