فروش چای کله مورچه ای فله ای

چای کله مورچه ای فله ای یکی از انواع چای خوش طعمی است که دارای رنگ و عطری عالی و برای پذیرایی از مهمان مناسب است. چای کله مورچه ای به دلیل اینکه رنگ دهی عالی دارد فروش فوق العاده ای داشته و به قیمتی مناسب به فروش می رسد.

در میان انواع چای که در بازار ایران یافت می شود به جرات می توان گفت چای کله مورچه ای بیشترین حجم فروش را به خود اختصاص داده است.

فروش چای کله مورچه ای فله ای

تفاوت انواع چای سیاه و سبز

تفاوت انواع چای سیاه و سبز چایی که از مزرعه چیده می شود در ابتدای کار به رنگ سبز است اما بعد از اینکه خشم می شود تغییر رنگ پیدا می کند و بیشتر رنگ ان سیاه می شود که به چای سیاه معروف می باشد. اما برخی از چای که در بازار وجود دارد سبز رگ است به دلیل متفاوت بودن در خشک کردن چای رنگ این دو چای با هم فرق دارند که به صورت مفصل در مورد تفاوت این دو چای با هم صحبت می کنیم.

چای سبز را با استفاده از حرارت بالایی در سرعت زمانی بالایی خشک می کنند و به دلیل زمان کم و دادن حرارت به رنگ سبز است که اصلی ترین تفاوت این دو نوع چای در چگونگی خشک کردن آن بوده است. از دیگر تفاوت های که می توان به آن اشاره نمود این مسئله است که چای سبز به عنوان یک داروی گیاهی برای کم کردن وزن نیز به کار می رود.

چای سیاه دارای در هنگام دم کشی رنگی قرمز دارد و سریع در چند دقیقه اول رنگ دهی عالی خواهد داشت اما چای سبز مانند سایر داروهای گیاهی مدت زمانی را باید بگذراند تا به خوبی دم بکشد و در نهایت رنگی کمتر از رنگ چای سیاه خواهد داشت اما چای سیاه برای مجالس مناسب تر هستند.

پخش مستقیم چای کله مورچه ای فله ای

پخش مستقیم چای کله مورچه ای فله ای چای سیاه صادراتی با نام های مختلفی همچون کله مورچه ای بوده که صادرات آنها در حجم بالایی است. چای سیاه ارزانی که تولید می شود به صورت مستقیم در کشور به دست مصرف کنندگان می رسد. پخش مستقیم چای کله مورچه ای فله ای دارای مزیت های مختلفی می باشد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

  • چای فله ای به دلیل نداشتن بسته بندی ارزانتر از چای بسته بندی شده است زیرا هزینه بسته بندی از آن کم شده است.
  • پخش مستقیم در تمامی مناطق انجام شده و هر شخصی می تواند در هر نقطه ای آن را سفارش دهد.
  • سفارش مستقیم به صورت آنلاین صورت می پذیرد که باعث حذف دلالان شده و خرید آن با قیمتی ارزانتر از بازار های روز امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما