قیمت روز چای سبز کله مورچه ای

چای سبز یکی از معروفترین نوع چای می باشد که علاوه بر نوشیدنی گرم و لذت بخش خواص دارویی بسیار زیادی دارد. چای سبز در ایران مصارف زیادی دارد و افراد زیادی طرفدار آن هستند. چای سبز برای تمام سنین مناسب است. این فرآورده به صورت کله مورچه ای نیز ارائه داده می شود. این چای هرچقدر ریز تر باشد عطر و طعم بهتری دارد. قیمت روز چای سبز کله مورچه ای به کیفیت و چین اول آن بستگی دارد.

قیمت روز چای سبز کله مورچه ای

مقایسه خواص چای سیاه و سبز

مقایسه خواص چای سیاه و سبز همانطور که می دانید در طب سنتی برای نرمی و گرم نگه داشتن بدن از چای به روش مختلفی استفاده می کنند. افراد زیادی از طرفداران پرو پا فرص چای هستند، این افراد معمولا فواید و مضرات چای سبز و سیاه را از هم تشخیص نمی دهند. در ادامه مطلب به مقایسه خواص چای سیاه و سبز می پردازیم تا بتوانید چای مناسبی را انتخاب و مصرف کنید. این مقایسه ها عبارت اند از:

  • چای سبز ایرانی یکی از بهترین نوع چای است و خواص بی نظیری دارد این چای کاملا طبیعی و ارگانیک است و دارای رنگ طبیعی می باشد. در حالی که در چای سیاه از رنگ های مخصوص خوراکی استفاده می کنند.
  • چای سبز ایرانی تمام خواص خود را حفظ می کند ولی چای سیاه بر اثر ماندن در آفتاب زیاد بیشتر خواص خود را از دست داده است. همچنین چای سبز دارای عطر و بوی طبیعی است ولی چای سیاه از طعم ها و اسانس های مختلف مصنوعی استفاده شده است.
  • در مقایسه بین چای سبز و چای سیاه می توان به این اشاره کرد که چای سبز بدون کافئین است و اصلا اعتیاد آور نمی باشد در حالی که کافئین چای سیاه بسیار زیاد است. چای سبز دیر دم می باشد و این یکی از مشخصه های چای سبز اصل است در حالی که چای سیاه به سرعت دم می کشد.

آشنایی با تولیدکنندگان چای سبز کله مورچه ای

آشنایی با تولیدکنندگان چای سبز کله مورچه ای تولیدکنندگان چای سبز کله مورچه ای در ایران خصوصا در خطه شمال بسیار زیاد هستند برای آشنایی با این تولیدکنندگان می توانید از راه های مختلف پیگیری کنید یکی از این راه ها اینترنت می باشد. برای آشنایی می توانید به سایت زیر مراجعه کرده و با اکثر این تولید کنندگان آشنا شوید و محصول با کیفیت و مرغوب خود را از طریق سایت خریداری نمایید.

چای سبز کله مورچه ای طرفدار زیادی دارد و برای اکثر مجالس از این نوع چای استفاده می کنند. در این سایت می توانید به راحتی و آسانی این فرآورده را با قیمت بسیار مناسب بدست آورید. از مزیت های خرید از این طریق این است که می توانید به صورت عمده آن را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما