مراکز پخش چای شکسته ممتاز

چای، یکی از نوشیدنی هایی است؛ که در ایران بسیار پرطرفدار و رایج می باشد. این نوشیدنی در جهان، بعد از آب از پرمصرف ترین نوشیدنی ها می باشد. چای، از برگ گیاه «کاملیا سیننسیس» تهیه می شود. این گیاه، همیشه سبز می باشد. چای سیاه، دارای انواع متنوعی می باشد. چای شکسته ممتاز، یکی از انواع چای سیاه می باشد. مراکز پخش چای شکسته ممتاز، این نوع چای ها را به دست مصرف کنندگان می رساند. این گونه چای ها به نسبت چای های دیگر، شکلی ریز و شکسته تر دارند.

مراکز پخش چای شکسته ممتاز

مقایسه چای شکسته با چای سرگل

مقایسه چای شکسته با چای سرگل نوشیدنی چای، دارای خاصیت های درمانی می باشد. چای به دلیل داشتن؛ کافئین تانین یک آرام بخش قوی می باشد. چای سیاه فشار خون را کاهش می دهد. این نوشیدنی ضربان قلب را تنطیم می کند و عضلات را شل می کند. از دیگر خواص درمانی چای سیاه می توان گفت: که این نوشیدنی جریان خون را در کلیه ها افزایش می دهد.

علاوه بر خواصی که گفته شد؛ چای باعث استحکام دندان ها، رفع بوی بد دهان و بهبود سوخت و ساز بدن می شود. چای سیاه دارای انواع مختلفی می باشد. از انواع چای سیاه، می توان:چای شکسته ممتاز، چای سرگل(چای بهاره) و چای قلم را نام برد. برای مقایسه چای شکسته با چای سرگل ابتدا، این دو نوع چای را به شما معرفی می کنیم.

چای سرگل، به چایی گفته می شود: که از برگ های بالایی بوته ها به دست می آید؛ این چای به شکل لوله ای و پیچ خورده می باشد. مزه این چای تلخ و گس می باشد اما، عطر آن بسیار عالی می باشد. چای سرگل بسیار خوش رنگ می باشد. به این چای چای سرگل بهاره نیز گفته می شود.

این نوع چای به دلیل انعطاف آن هنگام مالش شکسته و یا خورد نمی شود. چای ممتاز از برگ های بالایی و پایینی گیاه کنده می شود. این چای عطر زیادی ندارد؛ اما، دارای مزه خوبی می باشد. این چای ظاهری صاف و تخت دارد و هنگام مالش به دلیل اینکه برگ های پایینی زمخت هستند دچار شکستگی می شود این نوع چای در رتبه بندی چای های ایرانی در رتبه سوم قرار می گیرد.

شرکت ارائه دهنده چای شکسته ممتاز

شرکت ارائه دهنده چای شکسته ممتاز چای شکسته ممتاز را در فصل بهار، چای ممتاز و در فصل تابستان چای شکسته می نامند. شرکت ارائه دهنده چای شکسته ممتاز این چای سیاه مجلسی را با کیفیت بسیار عالی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. اگر قصد خرید چای ممتاز را دارید؛ باید بدانید: این محصول در بسته بندی های متفاوت به فروش می روند.

این محصول علاوه بر دسته بندی به صورت فله ای نیز به فروش می رود که در مقایسه با حالت بسته بندی قیمت آن پایین تر است. از چای شکسته ممتاز می توانید: برای پذیرایی در مجالس مهمانی ها و دورهمی های کوچک و همچنین استفاده روزمره خود و خانواده استفاده کنید و از طعم بی نظیر این محصول لذت ببرید.

این چای ها دارای ظاهری ریز تر و شکسته تر نسبت به انواع دیگر چای های ایرانی می باشد. زمان دم کشیدن این چای ها کمی زیاد است و از ماندگاری کمتری برخوردار است. در هنگام دم این نوع چای باید دقت کنید و از مقدار آب متناسبی استفاده کنید تا طعم بی نظیر آن را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما