مرکز توزیع چای سبز طبیعی

چای سبز طبیعی از نمونه نوشیدنی های مفید است که مصرف آن تاثیرات جالب و فوق العاده ای برای سلامت بدن دارد. این نوع از چای جوانه ها و برگ های تازه گیاه چای می باشد که عطری بی نظیر دارد و اهمیت پزشکی آن بالا است.

در مرکز توزیع چای سبز این چای در قالب بسته بندی های متنوع با برند متفاوت عرضه می شود که البته انواع آن از نظر کیفیت ممکن است با هم تفاوت داشته باشند. توزیع چای سبز با روشهای مختلفی انجام پذیر است.

مرکز توزیع چای سبز طبیعی

همه چیز درباره چای سبز

همه چیز درباره چای سبز فواید دارویی چای سبز شامل موارد زیادی می شود و سابقه طولانی مدت مصرف این چای موجب شده که امروزه اکثر این فواید بر همگان آشکار شده باشد. از جمله این فواید این است که باعث بالا بردن سوخت و ساز بدن می شود و از این طریق بدن برای تامین انرژی از چربی های ذخیره شده استفاده می کند که به دنبال آن کاهش وزن رخ می دهد و اتفاقا همین ویژگی سبب شده است که افراد چاق بیشتر از این چای استفاده کنند.

از دیگر فواید این نوشیدنی می توان به خاصیت آنتی اکسیدانی آن اشاره کرد که به گفته محققین نقش فراوانی در خنثی سازی سلولهای سرطانی دارند و از بروز این بیماری خطرناک و کشنده جلوگیری می کنند. چای سبز کلسترول مضر خون را کاهش می دهد.

تاثیر چای سبز بر روی حافظه فوق العاده است و با تقویت آن یادگیری را بیشتر و سریع تر می کند، عواملی مانند فشار خون و قند خون را کاهش می دهد و آنها را در سطح نرمال تنظیم می کند. بر روی پوست هم بی نهایت موثر است و از پیری زودرس جلوگیری به عمل می آورد، برای افرادی که دارای کبد چرب می باشند مصرف چای سبز توصیه می شود، افزون بر این موارد به دلیل خاصیت ضد میکروبی که دارد بوی نامطبوع دهان را از بین می برد و خرابی دندان جلوگیری می کند.

صادرکنندگان چای سبز طبیعی

صادرکنندگان چای سبز طبیعی میزان تولید چای سبز اصل در نواحی شمالی کشور ما بسیار زیاد است و همواره انواعی از این چای را که دارای کیفیت بالا می باشند در گروه محصولات صادراتی قرار می دهند. صادرکنندگان چای سبز آن را در برندهای متنوع به بسیاری از نقاط داخلی کشور همچنین به برخی از بازارهای خارجی متقاضی صادر می کنند که حاصل آن سوددهی خوبی برای کشاورزان و ارز آوری خوبی برای کشور به همراه دارد.

صادرات چای سبز یا قیمت مناسب و در مقادیر عمده انجام می شود و به دلیل فواید دارویی گسترده ای که دارد می توان گفت که بازار صادرات آن خیلی پر رونق می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما