مرکز صادرات چای سیاه فله ای

اگر بخواهیم به یکی از نوشیدنی های پرمصرف ایرانیان اشاره کنیم، مسلماً از چای نام می بریم؛ ما توسط این نوشیدنی دلچسب و عالی، تمام خستگی های روزانه را از جسم و ذهن خود خارج کرده و توانی دوباره پیدا می کنیم. کشورمان ایران یکی از بزرگترین مراکز تولید و صادرات چای سیاه فله ای می باشد و این محصول را در بسته بندی های مختلف به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می نماید. نوع مرغوب این محصول دارای عطر بوی بی نظیری بوده و بسیار خوشرنگ می باشد.

مرکز صادرات چای سیاه فله ای

مشخصات چای مرغوب چیست؟

مشخصات چای مرغوب چیست؟ همانگونه که می دانید چای یکی از کالاهای اساسی ما ایرانیان است و از آن نه تنها به صورت روزانه استفاده می کنیم، بلکه از نوع اعلا و مرغوب آن برای پذیرایی از مهمانان نیز بهره می بریم و اوقات خوشی را در کنار دوستان و آشنایان خود سپری می کنیم؛ اما برای ما بسیار مهم است که چای مرغوب را از نوع نامرغوب آن تشخیص داده و بهترین نوع آن را تهیه کنیم.

در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصات چای مرغوب اشاره می کنیم:

  • اندازه آن درشت است.
  • رنگ طبیعی آن پس از دم کشیدن قرمز است.
  • عطر و طعم آن کاملاً ارگاینک و طبیعی بوده و شما از آن هیچگونه طعم و بوی ناخالص و مصنوعی احساس نخواهید کرد.
  • این نوع چای در طول مدت زمان کوتاه، غلیظ و سیاه رنگ نمی شود.
  • قیمت آن نسبت به سایر نمونه های مشابه در بازار بیشتر است.
  • مدت زمان دم کشیدن آن 20 دقیقه است.
  • مصرف چای مرغوب و طبیعی احساس بسیار خوبی به انسان می دهد و تمام خستگی ها را از وجود او خارج می کند.

عرضه کنندگان چای سیاه فله ای

عرضه کنندگان چای سیاه فله ای شهرهای شمالی کشورمان دارای خاک حاصلخیز و آب و هوای مناسبی برای پرورش چای می باشد و کشاورزان این مناطق نیز از دانش و تجربه بسیار زیادی در این زمینه برخوردار هستند و به همین علت است که چای سیاه معطر که دارای کیفیت بالایی می باشد، حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی مردم این مرز و بوم می باشد.
یکی از مهمترین راه های تشخیص چای با کیفیت، زمان دم کشیدن آن است که به صورت میانگین بین 10 تا 20 دقیقه برای دم کشیدن آن زمان لازم است و پس از آن چای بسیار خوشرنگ شده و می توان آن را با شیرین کننده هایی مانند قند، کشمش، توت خشک و یا خرما میل نمود.

اگر شما نیز به دنبال آشنایی با عرضه کنندگان چای سیاه ارزان و مرغوب هستید، می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه اینترنتی تماس حاصل فرموده و پس از کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظر خود را به صورت عمده سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما