مرکز صادرات چای سیاه لاهیجان

شهر لاهیجان و دیگر شهرهای شمالی یادآور بهترین و مرغوب ترین انواع چای و از جمله چای سیاه است که نظیر آن در کمتر جایی پیدا می شود و مراکز تولید چای لاهیجان نیز فراوان است که چای اعلا با بهترین قیمت تولید و به شهرهای داخلی و کشورهای خارجی نیز صادر می شود و در واقع مرکز صادرات چای سیاه لاهیجان همان تولید کنندگان می باشند.

مرکز صادرات چای سیاه لاهیجان

علت محبوبیت چای لاهیجان چیست؟

علت محبوبیت چای لاهیجان چیست؟ شاید اولین دلیل محبوبیت چای لاهیجان در میان خریداران طبیعی بودن آن است که عطر و طعم کاملا متفاوتی با نوع چای خارجی دارد و کاملا طبیعی کشت و برداشت می شود و هیچ ماده افزودنی و رنگ دهنده مصنوعی به آن اضافه نمی شود و به تبع آن هم سالم تر و خوشمزه تر است.

اگر چه چای لاهیجان کمی دیر دم است و طول می کشد تا رنگ بگیرد ولی در عوض بعد از دم کشیدن مزه و طعم و عطر بی نظیر و دلنشینی دارد و نوشیدن آن پس از ساعت ها کار و خستگی واقعا به جان می نشیند و خستگی را رفع می کند. رنگ چای سیاه خوش عطر و طعم لاهیجان نیز تیره و سیاه نیست بلکه قهوه ای روشن و رنگی زیبا دارد و بر خلاف چای های مصنوعی و خارجی حتی اگر مدتی هم بماند باز هم طعم خوبی دارد و قابل استفاده است.

از دیگر عوامل محبوبیت این چای قیمت ارزان تر آن در مقایسه با چای های وارداتی است و اگر مستقیما از تولیدکنندگان لاهیجانی و آن هم به صورت عمده خریداری شود قیمتش دو چندان کاهش می یابد.

بررسی قیمت روز چای سیاه لاهیجان

بررسی قیمت روز  چای سیاه لاهیجان در شهر لاهیجان کشاورزان و تولید کنندگان متبحر و صاحب نام و با تجربه ای وجود دارد که با داشتن سالها قدمت و فعالیت در پرورش انواع چای مانند چای سیاه نامی از خود بر جای گذاشته اند و محصول بی نظیر آنها در جهان معروف و شناخته شده است.

چای سیاه لاهیجان هم به صورت فله ای و هم در بسته بندی های کم و زیاد و یا به صورت چای سیاه کیسه ای به فروش می رسد و قیمت آن هم بر همین اساس تعیین می شود. درجه و کیفیت و جنس چای نیز در تعیین قیمت روز آن موثر است.

برخی از چای سیاه ها عطر و بوی خوبی داشته و برخی نیز طعم دار است و طعم دارچین و یا هل و مانند آن دارد و مسلما قیمت هر کدام متفاوت است. برند و کارخانه تولیدی چای لاهیجان نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت روز این محصول است و از طریق سایت های اینترنتی می توان به آسانی از قیمت چای آگاه شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما