مرکز فروش چای سبز ایرانی بهاره

امروزه چای سبز به عنوان یک نوشیدنی سالم و خوشمزه توانسته در جامعه طرفداران زیادی پیدا کند و جای خود را در رژیم غذایی روزانه افراد باز کند. چای سبز به سبب داشتن خواص منحصر به فرد جهت حفظ سلامتی بدن و همچنین داشتن عطر مناسب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ما یکی از عرضه کنندگان اصلی چای سبز ایرانی بهاره است که محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند.

مرکز فروش چای سبز ایرانی بهاره

فواید چای بر روی اعصاب

فواید چای بر روی اعصاب

قابل ذکر است که چای سبز، بومی کشور چین و هند است و قرن ها در سراسر دنیا به دلیل فواید بی نظیر برای سلامتی مورد استقبال قرار گرفته است، اما اخیراً در ایالات متحده محبوبیت زیادی یافته است.

تاثیر مصرف چای سبز بر روی اعصاب:

به طور کلی در ترکیبات چای سبز، اسید آمینه‌ ی تیانین وجود دارد، از اینرو مصرف این چایی می تواند تاثیر زیادی جهت آرام بخشی برای مغز داشته باشد.

آشنایی با برخی دیگر از ویژگی های مصرف چای سبز خالص برای بدن:

 • پیشگیری از بروز پیری زودرس در انسان: پیری زودرس به سبب ایجاد رادیکال های آزاد در بدن می باشد که می تواند پیری زودرس را به همراه داشته باشد. چای سبز به دلیل داشتن آنتی اکسیدان زياد در این قضیه بسیار تاثیر گذار است.
 • مصرف چای سبز ایمنی بدن را به طرز چشمگیری افزایش می ‌دهند
 • تاثیر چای سبز در پیشگیری از سرطان: طبق تحقیقات انستیتوی ملی سرطان، ثابت شده است که پلی فنول های موجود در چای سبز باعث کاهش رشد تومور می شود.

مصرف چای سبز اصل در پیشگیری از بروز سرطان های زیر موثر است:

 1. سرطان پستان
 2. سرطان مثانه
 3. سرطان تخمدان
 4. سرطان روده بزرگ
 5. سرطان مری
 6. سرطان ریه
 7. و …


 • پیشگیری از خطر سکته مغزی: نوشیدن چای یا قهوه سبز به طور منظم با کاهش خطر سکته مغزی همراه است. با افزودن چای سبز روزانه به رژیم غذایی خود، یک تغییر سبک زندگی کوچک اما مثبت ایجاد کنید تا به کاهش خطر سکته کمک کند.
 • سبب کاهش کلسترول بد خون و تنظیم فشار می شود.

عرضه کنندگان فله ای چای سبز ایرانی بهاره

عرضه کنندگان فله ای چای سبز ایرانی بهاره

قابل توجه است که مصرف چای سبز به عنوان یک نوشیدنی عالی در ابتدای روز و در صبح بسیار مورد تاکید است. کافئین موجود در این نوشیدنی به میزانی می باشد که سطح انرژی لازم برای شروع روز را برای فرد مصرف کننده ایجاد خواهد کرد.

جهت پایین آوردن سطح کافئین موجود در چای سبز، می ‎توانید بیشتر از آب خنک در ترکیب آن استفاده کنید و مدت زمان دم کشیدن آن را کمی کاهش دهید. چنانچه چای سبز را به منظور کاهش وزن مصرف می کنید، بهترین زمان برای مصرف یک یا دو فنجان چای سبز قبل از انجام حرکات ورزش روزانه است.

عرضه کنندگان فله ای چای سبز باید تمهیداتی در جهت عرضه بدون واسطه و کاملا بهداشتی برای مشتریان خود در نظر بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما