مرکز پخش چای سیاه گیلان

یکی از محصولاتی که در دل خطه سرسبز کشور یعنی گیلان روییده و از اقصی نقاط ایران و جهان، مخاطبان انبوهی را سمت خود سوق داده، چای سیاه است که با آن نوشیدنی دلچسب و پرطرفدار چای را دم کرده و خستگی را با آن از تن به در می سازند. اکنون امکان توزیع انبوه چای سیاه گیلان که محصولات متنوعی را شامل می گردد، از سوی برترین مرکز پخش چای از جمله این مجموعه فراهم گشته و می توانید در کنار این محصول، چای سیاه لوز (چای وارداتی هند) را هم سفارش دهید.

مرکز پخش چای سیاه گیلان

نکاتی جالب درباره چای

نکاتی جالب درباره چای در این بخش قصد داریم تا نکاتی جالب درباره چای بیان نماییم که عبارتند از:

 1. چای نه تنها منجر به ایجاد حس مطلوب در وجود فرد شده و حس آرامش را به او انتقال می دهد، بلکه به عنوان یک داروی طبیعی، سدی خواهد شد در مقابل خیلی از بیماری ها از جمله امراض قلبی.
 2. ترکیباتی مفید مانند آنتی اکسیدان در چای وجود داشته که آن را تبدیل به یک درمانگر ساده ولی معجزه آسا کرده اند.
 3. گیاهی به نام گیاه کاملیا سیننزیس وجود دارد که از برگ های آن، چای سیاه و چای سبز تولید می گردند.
 4. زمانی که برگ های سبز تازه چیده شده را می چلانند و در مجاورت هوا قرار می دهند؛ این محصول ابتدا به رنگ قهوه ای درآمده و سپس تبدیل به چای سیاه خواهد شد.
 5. حتماً شنیده اید که می گویند جای را نیم ساعت بعد از غذا میل کنید، چرا که زوتر از همین موعد، چای آهن موجود در غذا را دفع می سازد.
 6. کافئین چای از کافئین قهوه کمتر بوده و ضمناً این دو به یک اندازه کافئین دارند.
 7. چای سبز از خواص بیشتری نسبت به چای سیاه برخوردار می باشد.

پارامتر تأثیرگذار بر قیمت چای سیاه گیلان

پارامتر تأثیرگذار بر قیمت چای سیاه گیلان چای یکی از محصولات نام آشنا و محبوب ایرانی است که از کوچک و بزرگ با آن آشنا هستند، این محصول که اختصاص به کشور ما داشته و منشا اولیه آن ایران می باشد، منجر به تهیه نوشیدنی بسیار لذیذ چای شده که بیش از 90 درصد مردم به آن علاقمند می باشند و در هر اوقاتی که نیاز به استراحت یا در کردن خستگی داشته باشند، در هنگام میزبانی، دورهمی های دوستانه و به طور کلی پذیرایی، به سراغ آن می روند.

آنچه که در ادامه راجع به این محصول مشهور و محبوب خواهیم گفت، بررسی پارامترهایی است که بر قیمت چای سیاه موثر می باشند، بخصوص چای سیاه گیلان که از لحاظ کیفیت و مزه، در مراتبی بالاتر از هر چای دیگری قرار دارد.

در واقع اولین سوالی که برای خریدار عمده چای پیش می آید، قیمت چای سیاه است و لذا می خواهیم به بررسی عوامل تاثیرگذار بر روی این فاکتور مهم بپردازیم:

 1. نوع چای سیاه گیلان: اعم از چای قلم، چای بهاره، چای کله مورچه ای، چای شکسته ممتاز و …
 2. شکل چای عرضه شده به بازار: مثل چای بسته بندی و چای فله ای
 3. مدل چای: مانند چای سیاه تازه و یا چای سیاه کیسه ای
 4. میزان کیفیت، عطر و طعم چای: مانند چای سیاه معطر درجه یک یا چای سیاه معمولی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما